229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Beszélgetők

651. Kernstok Károly (Budapest, 1873 - Budapest, 1940)

Beszélgetők

színezett rézkarc, papír

360*490 mm

j.j.l.: Kernstok Károly

foltos