229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Esküvői ikonpár - A Kazányi Istenanya és Tanító Krisztus

82. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Esküvői ikonpár - A Kazányi Istenanya és Tanító Krisztus

olaj, fa

18*15 cm