229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Bűnbánó Magdolna VÉDETT NO EXPORT

44. Reni, Guido (Calvenzano, 1575 - Bologna, 1642) köre

Bűnbánó Magdolna VÉDETT NO EXPORT

olaj, vászon

69*50 cm