229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szőlős csendélet, 1842

191. Gaál Ignácz (Szatmárnémeti, 1810 - Budapest, 1880)

Szőlős csendélet, 1842

akvarell, papír

420*350 mm

j.j.l.: pinx. Ignaz Gaal 1842