229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Velencei részlet

435. Wittich Eperjesi Zoltán (1928 - 1960 után)

Velencei részlet

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: Wittich-Eperjesi Zoltán