229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tengerpart, 1980

602. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

Tengerpart, 1980

olaj, farost

50*60 cm

j.h.o.: Sz. V. 80.