229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Férfi portré

202. Theer, Robert (Johannisberg, 1808 - Bécs, 1863)

Férfi portré

akvarell, fedőfehér, papír

110*75 mm

j.j.l.: Robert Theer