229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kompozíció

693. Bortnyik Sándor (Marosvásárhely, 1893 - Budapest, 1976)

Kompozíció

linómetszet, papír

305*214 mm

j.j.l.: Bortnyik