229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tájkép fákkal

610. Bene Géza (Csáca, 1900 - Budapest, 1960)

Tájkép fákkal

akvarell, tus, papír

195*275 mm

j.j.f.: Bene Géza