229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Heilbronn látképe, 1705

5. Aveelen, Johannes van den (Leiden, 1655 - Stockholm, 1727)

Heilbronn látképe, 1705

színezett rézmetszet, papír

500*700 mm

j.j.l.: J. v. d. Aveelen Sc. Holmiae 1705