229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Triptichon - Szent György Szent Borisszal és Szent Glebbel

75. Orosz ikonfestő, 20. sz.

Triptichon - Szent György Szent Borisszal és Szent Glebbel

olaj, fa

27,5*43,5 cm