229. Régi mesterek és 19. századi festmények > A budai vár és Pest ostromképe, 1686

3. Wening, Michaele (Nürnberg, 1645 - München, 1718)

A budai vár és Pest ostromképe, 1686

rézmetszet, papír

550*600 mm

j.k.l.: Wening Michaele

sérült