229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Favágók (Erdőre menő cigányok), 1910 körül

346. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Favágók (Erdőre menő cigányok), 1910 körül

olaj, vászon

100*81 cm

j.b.l.: Kunfy