229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vadász kutyájával, 1871

276. J. B. monogrammal

Vadász kutyájával, 1871

olaj, vászon

42,5*59 cm

j.j.l.: J.B. ligatúrás monogrammal 871