229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Felesége portréja, 1933

503. Szolnay Sándor (Kolozsvár, 1893 - Kolozsvár, 1950)

Felesége portréja, 1933

olaj, vászon

93*73 cm

j.b.k.: Szolnay 933