229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tavaszi csendélet húsvéti tojásokkal

540. Miklóssy Gábor (Nagyvárad, 1912 - Kolozsvár, 1998)

Tavaszi csendélet húsvéti tojásokkal

olaj, vászon

55,5*70,5 cm

j.b.l.: Miklóssy