229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mocsaras táj naplementében

265. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Mocsaras táj naplementében

olaj, vászon

75,5*90 cm

j.j.l.: Mednyánszky