229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lumiki a városban, 1970

570. Bornemisza László (Tiszadada, 1916 - Budapest, 1995)

Lumiki a városban, 1970

olaj, farost

59,5*49,5 cm

j.b.f.: Bornemisza L. 970