229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Turbános férfi bagollyal, 1930

160. Sárkány Gyula, Illencfalvi (Csetnek, 1887 - Budapest, 1962)

Turbános férfi bagollyal, 1930

olaj, vászon

100*106 cm

j.j.l.: Sárkány 1930