229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Curzola, 1902

258. Túry Gyula (Cegléd, 1866 - Budapest, 1932)

Curzola, 1902

olaj, vászon

37*70 cm

j.b.l.: Túry Gyula 1902 Curzola