229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szénásszekér a viharban

146. Gauermann Friedrich után, 19. sz. második fele

Szénásszekér a viharban

olaj, vászon

43,5*55 cm

j.b.l.: F. Gauermann 1831