229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szégyenlős lány

300. Rottmann Mozart (Ungvár, 1874 - 1950/60)

Szégyenlős lány

olaj, vászon

50,5*40,5 cm

j.j.l.: Rottmann M.