229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tavaszi virágok

637. Jándi Dávid (Jánd, 1893 - Nagybánya, 1944)

Tavaszi virágok

pasztell, papír

23,5*32,5 cm

j.j.l.: Jándi