103. Román ikonfestő, 18. sz. közepe
Szent Stima(?) Nagy Szent Arzén Isten szemével, széleken Szent Bonifác és Szent Spiridon, Konstantin és Heléna a Szent Kereszttel
olaj, fa
64*44 cm
sérült