229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szent Stima(?) Nagy Szent Arzén Isten szemével, széleken Szent Bonifác és Szent Spiridon, Konstantin és Heléna a Szent Kereszttel

103. Román ikonfestő, 18. sz. közepe

Szent Stima(?) Nagy Szent Arzén Isten szemével, széleken Szent Bonifác és Szent Spiridon, Konstantin és Heléna a Szent Kereszttel

olaj, fa

64*44 cm

sérült