229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Két puttó, 1763 VÉDETT

118. Maurer, Hubert (Lensdorf, 1738 - Bécs, 1818)

Két puttó, 1763 VÉDETT

olaj, vászon

112,5*87 cm

j.b.l.: Hubert Maurer f. 1763