229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Baumgartner Sándor portréja, 1930 VÉDETT - NO EXPORT

505. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)

Baumgartner Sándor portréja, 1930 VÉDETT - NO EXPORT

290*270 mm

j.j.l.: Aba Novák; b.f.: Baumgartner Sándor barátomnak Aba Novák Budapest, 1930 XI. 8.

tempera, fa