229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Balatoni vitorláskikötő, 1972

403. Uhrig Zsigmond (Szentendre, 1919 - Vác, 1993)

Balatoni vitorláskikötő, 1972

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Uhrig Zsigmond 1972