229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Jászon és az aranygyapjú, 1876

364. Lanson, Alfred Desire (Orleans, 1851 - Párizs, 1898)

Jászon és az aranygyapjú, 1876

bronz

m: 76 cm

j.j.l.: Lanson Sclp.; b.l.: Suisse Ecit. Paris