229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Téli táj, 1932

285. Komárnoky Klaudy Gyula (Újpest, 1892 - ?)

Téli táj, 1932

olaj, vászon

57*72,5 cm

j.j.l.: vitéz Komárnoky Gyula 1932