229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Álló akt, 1925

663. Ilosvai Varga István (Kunhegyes, 1895 - Budapest, 1978)

Álló akt, 1925

tus, papír

430*260 mm

j.j.l.: Ilosvai Varga István, 925 Parizs