229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztali csendélet

535. Czóbel Béla (Budapest, 1883 - Budapest, 1976)

Asztali csendélet

akvarell, szén, papír

470*610 mm

j.b.l.: Tisztelettel és szeretettel Thunn (?) asszonynak