229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Napsütötte kert gémeskúttal, 1941

336. Kóbor Henrik (Budapest, 1885 - ?)

Napsütötte kert gémeskúttal, 1941

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Kóbor Henrik 1941