229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keresztfeszített Krisztus, nagy Deézisz, Szmolenszki Istenszülő

66. Orosz művész, 18. sz.

Keresztfeszített Krisztus, nagy Deézisz, Szmolenszki Istenszülő

bronz

30*26 cm