229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mátraszőlősi dombok, 1923

630. Magyar festő, 20. sz. eleje

Mátraszőlősi dombok, 1923

tus, papír

265*305 mm

j.n. b.l. felirat: Mátraszőllős óriási szélben 1923 aug. 28.