229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Gyümölcscsendélet

542. Kmetty János (Miskolc, 1889 - Budapest, 1975)

Gyümölcscsendélet

akvarell, papír

225*295 mm

j.j.l.: Kmetty