229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Festőnő a műteremben

213. Komlóssy Ede (Törökkanizsa, 1862 - ?)

Festőnő a műteremben

olaj, vászon

89*64 cm

j.b.l.: Komlóssy Ede