229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgyportré, 1843

207. Steinrucker, Leopold (Bécs, 1801 - 1879)

Hölgyportré, 1843

olaj, fa

20,5*17 cm

j.j.k.: Steinrucker 1843