229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fogadóban, 1873

157. Breling, Heinrich (Burgdor, 1849 - Fischerhude, 1914)

Fogadóban, 1873

olaj, fa

42*31 cm

j.b.l.: H. Breling 73