229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kispesti búcsú

486. Klimó István (Debrecen, 1883 - Budapest, 1961)

Kispesti búcsú

pasztell, karton

60*80 cm

j.j.l.: Klimó István; ho.: Magyar Képzőművészeti Egyesületének Kolozsvári Kiállítása 1940 és egyesületi címkék