229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mediterrán városka, 1924

561. Blattner Géza (Debrecen, 1893 - Debrecen, 1967)

Mediterrán városka, 1924

akvarell, tus, papír

350*520 mm

j.b.l.: Blattner G. Volosca 1924