229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Erdélyi falurészlet, 1946

462. Muhoray Mihály (Jászberény, 1898 - 1969)

Erdélyi falurészlet, 1946

olaj, vászon

75,5*85 cm

j.b.l.: Muhoray M.... 1946; ho.: Országos Magyar Szépművészeti Múzeum kiállítási cédula