462. Muhoray Mihály (Jászberény, 1898 - 1969)
Erdélyi falurészlet, 1946
olaj, vászon
75,5*85 cm
j.b.l.: Muhoray M.... 1946; ho.: Országos Magyar Szépművészeti Múzeum kiállítási cédula