229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kikötőváros vitorlásokkal

256. Wagner, Hans Johann (Döbling, 1866 - Perchtoldsdorf, 1940)

Kikötőváros vitorlásokkal

olaj, vászon kartonra ragasztva

84*105 cm

j.b.l.: Wagner