229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Albert főherceg lovon

221. Myrbach - Rheinfeld, Felician (1853 - 1940)

Albert főherceg lovon

litográfia, akvarell, papír

620*465 mm

j.j.l.: Myrbach (nyomaton és paszpartun)

keret nélkül