229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Sárgafalu ház Nagybányán

447. Sándor Antal (működött a 20. sz. első felében)

Sárgafalu ház Nagybányán

olaj, vászon

49,5*59,5 cm

j.b.l.: Sándor Antal