229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Gyümölcsösben

420. Magyar festő, 20. sz. eleje

Gyümölcsösben

olaj, vászon

55*42 cm

j.n. ho.: kiállítási címke és felirat: Csontváry K. Tivadar Tanulmány részlet