229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szép Heléna színházi kellékei, München, 1882 körül VÉDETT NO EXPORT

216. Mészöly Géza (Sárbogárd, 1844 - Jobbágyi, 1887)

Szép Heléna színházi kellékei, München, 1882 körül VÉDETT NO EXPORT

olaj, vászon

155*75 cm

j.j.l.: A szép dalokért a szép Helénának Mészöly Géza München