216. Mészöly Géza (Sárbogárd, 1844 - Jobbágyi, 1887)
Szép Heléna színházi kellékei, München, 1882 körül VÉDETT NO EXPORT
olaj, vászon
155*75 cm
j.j.l.: A szép dalokért a szép Helénának Mészöly Géza München