229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mártonffy György erdélyi püspök (1663-1721)

40. Magyar festő, 1800 körül

Mártonffy György erdélyi püspök (1663-1721)

olaj, vászon

77,5*61 cm

sérült