229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hegyvidéki táj

274. Petrides, K. jelzéssel, 19. sz. második fele

Hegyvidéki táj

olaj, vászon

75,5*100,5 cm

j.j.l.: K. Petrides

kis sérüléssel