229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy gyöngysorral (Gerő Ödönné)

592. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)

Hölgy gyöngysorral (Gerő Ödönné)

olaj, vászon

55*45 cm

j.b.f.: Márffy Ö.; ho. felirat: Gerő Ödönéknek nagy szeretettel Márffy Ödön 1927 IX.