592. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)
Hölgy gyöngysorral (Gerő Ödönné)
olaj, vászon
55*45 cm
j.b.f.: Márffy Ö.; ho. felirat: Gerő Ödönéknek nagy szeretettel Márffy Ödön 1927 IX.