229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Csodatevő Szent Miklós szentekkel

94. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Csodatevő Szent Miklós szentekkel

olaj, fa

31,5*27 cm

ellenőrző mester: A. Romanov